Kasyna Online

Historia Kasyna Internetowego

XVII w to wiek gdy powstały pierwsze gry hazardowe. Ruletka, poker i wiele innych gier karcianych, które opierały się na prawdopodobieństwie – dając bardzo dużo zabawy, trochę adrenaliny. Obecnie gry hazardowe utożsamia się nie tylko z emocjami i pieniędzmi, lecz także i z kasyna online. 

Pierwsze kasyna zrodziły się w XVIII wieku w Europie, a dokładniej we Francji. W 1842 r w Księstwie Monako zapoczątkowała pierwsza europejska odmiana ruletki, która zgromadziła wielu bogatych graczy. Nurt kasynowy przemieścił się szybko na inne kontynenty – głównie do Stanów Zjednoczony, gdzie do chwili obecnej działa duża ilość kasyn. Za przykład może posłużyć tu słynne Las Vegas – miasto w stanie Nevada, będące globalną stolicą hazardu. Jednak tradycyjne kasyna tracą ostatnio na rzecz kasyna online.

Pierwsze kasyna internetowe

2000 r to czas stworzenia pierwszych kasyn online, które zaintrygowały internautów. Wraz z kształtowaniem się globalnej sieci internetowe zostały stworzone udogodnienia, jakie ze świata wirtualnego przemieściły się do rzeczywistego. Obecnie to świat online narzuca reguły. Tak samo wygląda to w hazardzie – kasyna internetowe dają wygodę i dużo więcej możliwości, niż kasyna tradycyjne.

Dlaczego warto bawić się w kasynach internetowych:

– Wygoda – możemy usiąść w wygodnym domowym fotelu i gramy w pokera czy ruletkę.

– Dostępność – bez względu na swoją lokalizację z kasyna online może korzystać każdy kto ma Internet. To ogroma zaleta dla naszych rodaków, jako że w Polsce nie ma dużej ilości kasyn (prawo efektywnie zabrania tworzenia nowych kasyn). Jest to też doskonały sposób dla osób mieszkających w małych miejscowościach które nie mają dojścia do większych miast z kasynami.

– Więcej gier – prawda jest jedna kasyna w Polsce nie są na pierwszym miejscu pod kątem ilości gier. w stacjonarnym kasynie możemy pograć w Black Jack’a, ruletkę czy automaty, lecz jest ich tam mało.

– Brak ograniczeń finansowych a także szybkie przeprowadzenie transakcji – dzięki ogromnej ilości metod płatności nie musimy dysponować dużymi środkami w gotówce. Wystarczy jeden przelew z konta, by móc grać w kasynie online.

– Bonusy i oferty specjalne –stacjonarne kasyna nie używają bonusów czy darmowych zagrań. Kasyna online stosują za to często, zapraszając graczy, podwajają ich wpłaty, dają specjalne oferty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *